SBT Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

161

SBT Bratislava

SBT BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní SBT v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SBT Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SBT, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SBT Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SBT Bratislava.

Predajne SBT Bratislava

Módna spoločnosť SBT prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SBT v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SBT sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SBT sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SBT Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SBT v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SBT Bratislava.

Mapa SBT Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne SBT Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SBT ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SBT Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne SBT Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SBT Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SBT sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SBT Bratislava

SBT BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke SBT, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SBT Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SBT Bratislava.

Obchodné oddelenie SBT Bratislava

Reklamácie SBT Bratislava

Vedúci predajne SBT Bratislava

Leták SBT Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták SBT? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SBT Bratislava.

Ako a kde získať leták SBT Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SBT je návšteva ľubovoľnej predajne SBT Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SBT Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SBT Bratislava?
V najnovšom letáku SBT Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SBT. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SBT Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní SBT? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SBT v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SBT Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SBT Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou SBT Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SBT.

Hodnotenie a recenzie SBT Bratislava

Máte na SBT Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SBT a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SBT Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár