Scantex Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

122

Scantex Bratislava

Scantex BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Scantex v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Scantex Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Scantex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Scantex Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Scantex Bratislava.

Predajne Scantex Bratislava

Módna spoločnosť Scantex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Scantex v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Scantex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Scantex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Scantex Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Scantex v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Scantex Bratislava.

Mapa Scantex Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Scantex Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Scantex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Scantex Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Scantex Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Scantex Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Scantex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Scantex Bratislava

Scantex BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Scantex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Scantex Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Scantex Bratislava.

Obchodné oddelenie Scantex Bratislava

Reklamácie Scantex Bratislava

Vedúci predajne Scantex Bratislava

Leták Scantex Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Scantex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Scantex Bratislava.

Ako a kde získať leták Scantex Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Scantex je návšteva ľubovoľnej predajne Scantex Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Scantex Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Scantex Bratislava?
V najnovšom letáku Scantex Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Scantex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Scantex Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Scantex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Scantex v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Scantex Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Scantex Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Scantex Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Scantex.

Hodnotenie a recenzie Scantex Bratislava

Máte na Scantex Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Scantex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Scantex Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár