Schirme Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

125

Schirme Bratislava

Schirme BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Schirme v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Schirme Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Schirme, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Schirme Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Schirme Bratislava.

Predajne Schirme Bratislava

Módna spoločnosť Schirme prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Schirme v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Schirme sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Schirme sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Schirme Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Schirme v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Schirme Bratislava.

Mapa Schirme Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Schirme Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Schirme ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Schirme Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Schirme Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Schirme Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Schirme sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Schirme Bratislava

Schirme BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Schirme, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Schirme Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Schirme Bratislava.

Obchodné oddelenie Schirme Bratislava

Reklamácie Schirme Bratislava

Vedúci predajne Schirme Bratislava

Leták Schirme Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Schirme? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Schirme Bratislava.

Ako a kde získať leták Schirme Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Schirme je návšteva ľubovoľnej predajne Schirme Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Schirme Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Schirme Bratislava?
V najnovšom letáku Schirme Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Schirme. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Schirme Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Schirme? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Schirme v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Schirme Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Schirme Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Schirme Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Schirme.

Hodnotenie a recenzie Schirme Bratislava

Máte na Schirme Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Schirme a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Schirme Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár