SIX Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

292

SIX Bratislava

SIX BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní SIX v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SIX Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SIX, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SIX Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SIX Bratislava.

Predajne SIX Bratislava

Módna spoločnosť SIX prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SIX v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SIX sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SIX sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SIX Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SIX v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SIX Bratislava.

Mapa SIX Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne SIX Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SIX ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SIX Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne SIX Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SIX Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SIX sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SIX Bratislava

SIX BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke SIX, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SIX Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SIX Bratislava.

Obchodné oddelenie SIX Bratislava

Reklamácie SIX Bratislava

Vedúci predajne SIX Bratislava

Leták SIX Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták SIX? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SIX Bratislava.

Ako a kde získať leták SIX Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SIX je návšteva ľubovoľnej predajne SIX Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SIX Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SIX Bratislava?
V najnovšom letáku SIX Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SIX. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SIX Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní SIX? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SIX v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SIX Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SIX Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou SIX Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SIX.

Hodnotenie a recenzie SIX Bratislava

Máte na SIX Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SIX a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SIX Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂