Slovenka Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

353

Slovenka Bratislava

Slovenka BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Slovenka v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Slovenka Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Slovenka, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Slovenka Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Slovenka Bratislava.

Predajne Slovenka Bratislava

Módna spoločnosť Slovenka prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Slovenka v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Slovenka sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Slovenka sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Slovenka Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Slovenka v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Slovenka Bratislava.

Mapa Slovenka Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Slovenka Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Slovenka ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Slovenka Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Slovenka Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Slovenka Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Slovenka sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Slovenka Bratislava

Slovenka BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Slovenka, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Slovenka Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Slovenka Bratislava.

Obchodné oddelenie Slovenka Bratislava

Reklamácie Slovenka Bratislava

Vedúci predajne Slovenka Bratislava

Leták Slovenka Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Slovenka? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Slovenka Bratislava.

Ako a kde získať leták Slovenka Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Slovenka je návšteva ľubovoľnej predajne Slovenka Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Slovenka Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Slovenka Bratislava?
V najnovšom letáku Slovenka Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Slovenka. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Slovenka Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Slovenka? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Slovenka v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Slovenka Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Slovenka Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Slovenka Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Slovenka.

Hodnotenie a recenzie Slovenka Bratislava

Máte na Slovenka Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Slovenka a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Slovenka Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂