SOLID Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

71

SOLID Bratislava

SOLID BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní SOLID v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní SOLID Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou SOLID, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o SOLID Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní SOLID Bratislava.

Predajne SOLID Bratislava

Módna spoločnosť SOLID prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu SOLID v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní SOLID sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky SOLID sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne SOLID Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov SOLID v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni SOLID Bratislava.

Mapa SOLID Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne SOLID Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka SOLID ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny SOLID Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne SOLID Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní SOLID Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne SOLID sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu SOLID Bratislava

SOLID BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke SOLID, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu SOLID Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom SOLID Bratislava.

Obchodné oddelenie SOLID Bratislava

Reklamácie SOLID Bratislava

Vedúci predajne SOLID Bratislava

Leták SOLID Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták SOLID? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku SOLID Bratislava.

Ako a kde získať leták SOLID Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku SOLID je návšteva ľubovoľnej predajne SOLID Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták SOLID Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták SOLID Bratislava?
V najnovšom letáku SOLID Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky SOLID. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu SOLID Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní SOLID? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne SOLID v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni SOLID Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou SOLID Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou SOLID Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní SOLID.

Hodnotenie a recenzie SOLID Bratislava

Máte na SOLID Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou SOLID a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na SOLID Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂