Solida Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

115

Solida Bratislava

Solida BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Solida v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Solida Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Solida, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Solida Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Solida Bratislava.

Predajne Solida Bratislava

Módna spoločnosť Solida prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Solida v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Solida sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Solida sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Solida Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Solida v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Solida Bratislava.

Mapa Solida Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Solida Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Solida ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Solida Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Solida Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Solida Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Solida sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Solida Bratislava

Solida BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Solida, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Solida Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Solida Bratislava.

Obchodné oddelenie Solida Bratislava

Reklamácie Solida Bratislava

Vedúci predajne Solida Bratislava

Leták Solida Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Solida? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Solida Bratislava.

Ako a kde získať leták Solida Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Solida je návšteva ľubovoľnej predajne Solida Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Solida Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Solida Bratislava?
V najnovšom letáku Solida Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Solida. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Solida Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Solida? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Solida v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Solida Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Solida Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Solida Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Solida.

Hodnotenie a recenzie Solida Bratislava

Máte na Solida Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Solida a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Solida Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár