Sorbet Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

135

Sorbet Bratislava

Sorbet BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sorbet v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sorbet Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sorbet, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sorbet Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sorbet Bratislava.

Predajne Sorbet Bratislava

Módna spoločnosť Sorbet prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sorbet v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sorbet sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sorbet sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sorbet Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sorbet v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sorbet Bratislava.

Mapa Sorbet Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sorbet Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sorbet ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sorbet Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sorbet Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sorbet Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sorbet sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sorbet Bratislava

Sorbet BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sorbet, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sorbet Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sorbet Bratislava.

Obchodné oddelenie Sorbet Bratislava

Reklamácie Sorbet Bratislava

Vedúci predajne Sorbet Bratislava

Leták Sorbet Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sorbet? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sorbet Bratislava.

Ako a kde získať leták Sorbet Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sorbet je návšteva ľubovoľnej predajne Sorbet Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sorbet Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sorbet Bratislava?
V najnovšom letáku Sorbet Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sorbet. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sorbet Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sorbet? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sorbet v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sorbet Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sorbet Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sorbet Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sorbet.

Hodnotenie a recenzie Sorbet Bratislava

Máte na Sorbet Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sorbet a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sorbet Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár