Sterntaler Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

89

Sterntaler Bratislava

Sterntaler BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Sterntaler v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Sterntaler Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Sterntaler, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Sterntaler Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Sterntaler Bratislava.

Predajne Sterntaler Bratislava

Módna spoločnosť Sterntaler prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Sterntaler v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Sterntaler sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Sterntaler sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Sterntaler Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Sterntaler v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Sterntaler Bratislava.

Mapa Sterntaler Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Sterntaler Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Sterntaler ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Sterntaler Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Sterntaler Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Sterntaler Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Sterntaler sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Sterntaler Bratislava

Sterntaler BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Sterntaler, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Sterntaler Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Sterntaler Bratislava.

Obchodné oddelenie Sterntaler Bratislava

Reklamácie Sterntaler Bratislava

Vedúci predajne Sterntaler Bratislava

Leták Sterntaler Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Sterntaler? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Sterntaler Bratislava.

Ako a kde získať leták Sterntaler Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Sterntaler je návšteva ľubovoľnej predajne Sterntaler Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Sterntaler Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Sterntaler Bratislava?
V najnovšom letáku Sterntaler Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Sterntaler. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Sterntaler Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Sterntaler? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Sterntaler v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Sterntaler Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Sterntaler Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Sterntaler Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Sterntaler.

Hodnotenie a recenzie Sterntaler Bratislava

Máte na Sterntaler Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Sterntaler a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Sterntaler Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂