Strand Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

117

Strand Bratislava

Strand BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Strand v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Strand Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Strand, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Strand Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Strand Bratislava.

Predajne Strand Bratislava

Módna spoločnosť Strand prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Strand v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Strand sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Strand sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Strand Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Strand v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Strand Bratislava.

Mapa Strand Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Strand Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Strand ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Strand Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Strand Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Strand Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Strand sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Strand Bratislava

Strand BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Strand, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Strand Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Strand Bratislava.

Obchodné oddelenie Strand Bratislava

Reklamácie Strand Bratislava

Vedúci predajne Strand Bratislava

Leták Strand Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Strand? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Strand Bratislava.

Ako a kde získať leták Strand Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Strand je návšteva ľubovoľnej predajne Strand Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Strand Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Strand Bratislava?
V najnovšom letáku Strand Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Strand. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Strand Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Strand? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Strand v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Strand Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Strand Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Strand Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Strand.

Hodnotenie a recenzie Strand Bratislava

Máte na Strand Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Strand a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Strand Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár