Szachownica Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

133

Szachownica Bratislava

Szachownica BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Szachownica v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Szachownica Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Szachownica, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Szachownica Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Szachownica Bratislava.

Predajne Szachownica Bratislava

Módna spoločnosť Szachownica prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Szachownica v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Szachownica sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Szachownica sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Szachownica Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Szachownica v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Szachownica Bratislava.

Mapa Szachownica Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Szachownica Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Szachownica ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Szachownica Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Szachownica Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Szachownica Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Szachownica sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Szachownica Bratislava

Szachownica BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Szachownica, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Szachownica Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Szachownica Bratislava.

Obchodné oddelenie Szachownica Bratislava

Reklamácie Szachownica Bratislava

Vedúci predajne Szachownica Bratislava

Leták Szachownica Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Szachownica? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Szachownica Bratislava.

Ako a kde získať leták Szachownica Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Szachownica je návšteva ľubovoľnej predajne Szachownica Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Szachownica Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Szachownica Bratislava?
V najnovšom letáku Szachownica Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Szachownica. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Szachownica Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Szachownica? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Szachownica v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Szachownica Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Szachownica Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Szachownica Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Szachownica.

Hodnotenie a recenzie Szachownica Bratislava

Máte na Szachownica Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Szachownica a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Szachownica Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár