Szaleo Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

96

Szaleo Bratislava

Szaleo BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Szaleo v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Szaleo Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Szaleo, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Szaleo Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Szaleo Bratislava.

Predajne Szaleo Bratislava

Módna spoločnosť Szaleo prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Szaleo v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Szaleo sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Szaleo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Szaleo Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Szaleo v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Szaleo Bratislava.

Mapa Szaleo Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Szaleo Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Szaleo ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Szaleo Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Szaleo Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Szaleo Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Szaleo sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Szaleo Bratislava

Szaleo BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Szaleo, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Szaleo Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Szaleo Bratislava.

Obchodné oddelenie Szaleo Bratislava

Reklamácie Szaleo Bratislava

Vedúci predajne Szaleo Bratislava

Leták Szaleo Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Szaleo? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Szaleo Bratislava.

Ako a kde získať leták Szaleo Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Szaleo je návšteva ľubovoľnej predajne Szaleo Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Szaleo Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Szaleo Bratislava?
V najnovšom letáku Szaleo Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Szaleo. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Szaleo Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Szaleo? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Szaleo v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Szaleo Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Szaleo Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Szaleo Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Szaleo.

Hodnotenie a recenzie Szaleo Bratislava

Máte na Szaleo Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Szaleo a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Szaleo Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár