Tailor Made Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

126

Tailor Made Bratislava

Tailor Made BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tailor Made v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tailor Made Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tailor Made, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tailor Made Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tailor Made Bratislava.

Predajne Tailor Made Bratislava

Módna spoločnosť Tailor Made prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tailor Made v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tailor Made sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tailor Made sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tailor Made Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tailor Made v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tailor Made Bratislava.

Mapa Tailor Made Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tailor Made Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tailor Made ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tailor Made Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Tailor Made Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tailor Made Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tailor Made sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tailor Made Bratislava

Tailor Made BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Tailor Made, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tailor Made Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tailor Made Bratislava.

Obchodné oddelenie Tailor Made Bratislava

Reklamácie Tailor Made Bratislava

Vedúci predajne Tailor Made Bratislava

Leták Tailor Made Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Tailor Made? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tailor Made Bratislava.

Ako a kde získať leták Tailor Made Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tailor Made je návšteva ľubovoľnej predajne Tailor Made Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tailor Made Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tailor Made Bratislava?
V najnovšom letáku Tailor Made Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tailor Made. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tailor Made Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tailor Made? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tailor Made v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tailor Made Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tailor Made Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tailor Made Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tailor Made.

Hodnotenie a recenzie Tailor Made Bratislava

Máte na Tailor Made Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tailor Made a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tailor Made Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár