Takko Fashion Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

323

Takko Fashion Bratislava

Takko Fashion BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Takko Fashion v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Takko Fashion Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Takko Fashion, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Takko Fashion Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Takko Fashion Bratislava.

Predajne Takko Fashion Bratislava

Módna spoločnosť Takko Fashion prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Takko Fashion v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Takko Fashion sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Takko Fashion sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Takko Fashion Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Takko Fashion v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Takko Fashion Bratislava.

Mapa Takko Fashion Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Takko Fashion Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Takko Fashion ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Takko Fashion Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Takko Fashion Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Takko Fashion Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Takko Fashion sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Takko Fashion Bratislava

Takko Fashion BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Takko Fashion, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Takko Fashion Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Takko Fashion Bratislava.

Obchodné oddelenie Takko Fashion Bratislava

Reklamácie Takko Fashion Bratislava

Vedúci predajne Takko Fashion Bratislava

Leták Takko Fashion Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Takko Fashion? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Takko Fashion Bratislava.

Ako a kde získať leták Takko Fashion Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Takko Fashion je návšteva ľubovoľnej predajne Takko Fashion Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Takko Fashion Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Takko Fashion Bratislava?
V najnovšom letáku Takko Fashion Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Takko Fashion. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Takko Fashion Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Takko Fashion? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Takko Fashion v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Takko Fashion Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Takko Fashion Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Takko Fashion Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Takko Fashion.

Hodnotenie a recenzie Takko Fashion Bratislava

Máte na Takko Fashion Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Takko Fashion a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Takko Fashion Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂