TE Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

65

TE Bratislava

TE BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní TE v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TE Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TE, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TE Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TE Bratislava.

Predajne TE Bratislava

Módna spoločnosť TE prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TE v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TE sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TE sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne TE Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TE v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TE Bratislava.

Mapa TE Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne TE Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TE ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TE Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne TE Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TE Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TE sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TE Bratislava

TE BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke TE, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TE Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TE Bratislava.

Obchodné oddelenie TE Bratislava

Reklamácie TE Bratislava

Vedúci predajne TE Bratislava

Leták TE Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták TE? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TE Bratislava.

Ako a kde získať leták TE Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TE je návšteva ľubovoľnej predajne TE Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TE Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TE Bratislava?
V najnovšom letáku TE Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TE. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TE Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní TE? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TE v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TE Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TE Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou TE Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TE.

Hodnotenie a recenzie TE Bratislava

Máte na TE Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TE a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TE Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂