Telstar Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

103

Telstar Bratislava

Telstar BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Telstar v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Telstar Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Telstar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Telstar Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Telstar Bratislava.

Predajne Telstar Bratislava

Módna spoločnosť Telstar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Telstar v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Telstar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Telstar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Telstar Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Telstar v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Telstar Bratislava.

Mapa Telstar Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Telstar Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Telstar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Telstar Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Telstar Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Telstar Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Telstar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Telstar Bratislava

Telstar BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Telstar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Telstar Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Telstar Bratislava.

Obchodné oddelenie Telstar Bratislava

Reklamácie Telstar Bratislava

Vedúci predajne Telstar Bratislava

Leták Telstar Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Telstar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Telstar Bratislava.

Ako a kde získať leták Telstar Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Telstar je návšteva ľubovoľnej predajne Telstar Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Telstar Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Telstar Bratislava?
V najnovšom letáku Telstar Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Telstar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Telstar Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Telstar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Telstar v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Telstar Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Telstar Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Telstar Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Telstar.

Hodnotenie a recenzie Telstar Bratislava

Máte na Telstar Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Telstar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Telstar Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár