Tempish Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

127

Tempish Bratislava

Tempish BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tempish v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tempish Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tempish, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tempish Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tempish Bratislava.

Predajne Tempish Bratislava

Módna spoločnosť Tempish prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tempish v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tempish sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tempish sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tempish Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tempish v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tempish Bratislava.

Mapa Tempish Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tempish Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tempish ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tempish Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Tempish Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tempish Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tempish sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tempish Bratislava

Tempish BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Tempish, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tempish Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tempish Bratislava.

Obchodné oddelenie Tempish Bratislava

Reklamácie Tempish Bratislava

Vedúci predajne Tempish Bratislava

Leták Tempish Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Tempish? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tempish Bratislava.

Ako a kde získať leták Tempish Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tempish je návšteva ľubovoľnej predajne Tempish Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tempish Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tempish Bratislava?
V najnovšom letáku Tempish Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tempish. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tempish Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tempish? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tempish v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tempish Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tempish Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tempish Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tempish.

Hodnotenie a recenzie Tempish Bratislava

Máte na Tempish Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tempish a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tempish Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár