Teno  Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

115

Teno  Bratislava

Teno  BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Teno  v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Teno  Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Teno , napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Teno  Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Teno  Bratislava.

Predajne Teno  Bratislava

Módna spoločnosť Teno  prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Teno  v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Teno  sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Teno  sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Teno  Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Teno  v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Teno  Bratislava.

Mapa Teno  Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Teno  Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Teno  ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Teno  Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Teno  Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Teno  Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Teno  sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Teno  Bratislava

Teno  BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Teno , jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Teno  Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Teno  Bratislava.

Obchodné oddelenie Teno  Bratislava

Reklamácie Teno  Bratislava

Vedúci predajne Teno  Bratislava

Leták Teno  Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Teno ? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Teno  Bratislava.

Ako a kde získať leták Teno  Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Teno  je návšteva ľubovoľnej predajne Teno  Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Teno  Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Teno  Bratislava?
V najnovšom letáku Teno  Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Teno . Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Teno  Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Teno ? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Teno  v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Teno  Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Teno  Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Teno  Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Teno .

Hodnotenie a recenzie Teno  Bratislava

Máte na Teno  Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Teno  a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Teno  Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár