Tezenis Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

401

Tezenis Bratislava

Tezenis BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tezenis v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tezenis Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tezenis, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tezenis Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tezenis Bratislava.

Predajne Tezenis Bratislava

Módna spoločnosť Tezenis prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tezenis v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tezenis sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tezenis sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tezenis Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tezenis v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tezenis Bratislava.

Mapa Tezenis Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tezenis Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tezenis ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tezenis Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Tezenis Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tezenis Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tezenis sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tezenis Bratislava

Tezenis BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Tezenis, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tezenis Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tezenis Bratislava.

Obchodné oddelenie Tezenis Bratislava

Reklamácie Tezenis Bratislava

Vedúci predajne Tezenis Bratislava

Leták Tezenis Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Tezenis? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tezenis Bratislava.

Ako a kde získať leták Tezenis Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tezenis je návšteva ľubovoľnej predajne Tezenis Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tezenis Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tezenis Bratislava?
V najnovšom letáku Tezenis Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tezenis. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tezenis Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tezenis? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tezenis v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tezenis Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tezenis Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tezenis Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tezenis.

Hodnotenie a recenzie Tezenis Bratislava

Máte na Tezenis Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tezenis a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tezenis Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár