Thalia Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

131

Thalia Bratislava

Thalia BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Thalia v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Thalia Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Thalia, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Thalia Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Thalia Bratislava.

Predajne Thalia Bratislava

Módna spoločnosť Thalia prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Thalia v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Thalia sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Thalia sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Thalia Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Thalia v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Thalia Bratislava.

Mapa Thalia Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Thalia Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Thalia ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Thalia Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Thalia Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Thalia Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Thalia sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Thalia Bratislava

Thalia BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Thalia, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Thalia Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Thalia Bratislava.

Obchodné oddelenie Thalia Bratislava

Reklamácie Thalia Bratislava

Vedúci predajne Thalia Bratislava

Leták Thalia Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Thalia? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Thalia Bratislava.

Ako a kde získať leták Thalia Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Thalia je návšteva ľubovoľnej predajne Thalia Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Thalia Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Thalia Bratislava?
V najnovšom letáku Thalia Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Thalia. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Thalia Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Thalia? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Thalia v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Thalia Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Thalia Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Thalia Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Thalia.

Hodnotenie a recenzie Thalia Bratislava

Máte na Thalia Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Thalia a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Thalia Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár