Timberland Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

207

Timberland Bratislava

Timberland BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Timberland v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Timberland Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Timberland, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Timberland Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Timberland Bratislava.

Predajne Timberland Bratislava

Módna spoločnosť Timberland prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Timberland v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Timberland sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Timberland sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Timberland Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Timberland v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Timberland Bratislava.

Mapa Timberland Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Timberland Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Timberland ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Timberland Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Timberland Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Timberland Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Timberland sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Timberland Bratislava

Timberland BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Timberland, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Timberland Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Timberland Bratislava.

Obchodné oddelenie Timberland Bratislava

Reklamácie Timberland Bratislava

Vedúci predajne Timberland Bratislava

Leták Timberland Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Timberland? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Timberland Bratislava.

Ako a kde získať leták Timberland Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Timberland je návšteva ľubovoľnej predajne Timberland Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Timberland Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Timberland Bratislava?
V najnovšom letáku Timberland Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Timberland. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Timberland Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Timberland? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Timberland v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Timberland Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Timberland Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Timberland Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Timberland.

Hodnotenie a recenzie Timberland Bratislava

Máte na Timberland Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Timberland a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Timberland Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár