Time Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

94

Time Bratislava

Time BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Time v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Time Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Time, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Time Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Time Bratislava.

Predajne Time Bratislava

Módna spoločnosť Time prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Time v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Time sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Time sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Time Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Time v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Time Bratislava.

Mapa Time Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Time Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Time ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Time Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Time Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Time Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Time sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Time Bratislava

Time BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Time, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Time Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Time Bratislava.

Obchodné oddelenie Time Bratislava

Reklamácie Time Bratislava

Vedúci predajne Time Bratislava

Leták Time Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Time? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Time Bratislava.

Ako a kde získať leták Time Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Time je návšteva ľubovoľnej predajne Time Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Time Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Time Bratislava?
V najnovšom letáku Time Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Time. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Time Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Time? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Time v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Time Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Time Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Time Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Time.

Hodnotenie a recenzie Time Bratislava

Máte na Time Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Time a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Time Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂