Tod’s Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

186

Tod's Bratislava

Tod's BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tod's v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tod's Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tod's, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tod's Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tod's Bratislava.

Predajne Tod's Bratislava

Módna spoločnosť Tod's prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tod's v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tod's sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tod's sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tod's Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tod's v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tod's Bratislava.

Mapa Tod's Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tod's Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tod's ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tod's Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Tod's Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tod's Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tod's sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tod's Bratislava

Tod's BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Tod's, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tod's Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tod's Bratislava.

Obchodné oddelenie Tod's Bratislava

Reklamácie Tod's Bratislava

Vedúci predajne Tod's Bratislava

Leták Tod's Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Tod's? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tod's Bratislava.

Ako a kde získať leták Tod's Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tod's je návšteva ľubovoľnej predajne Tod's Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tod's Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tod's Bratislava?
V najnovšom letáku Tod's Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tod's. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tod's Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tod's? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tod's v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tod's Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tod's Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tod's Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tod's.

Hodnotenie a recenzie Tod's Bratislava

Máte na Tod's Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tod's a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tod's Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár