Tom Daxon Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

159

Tom Daxon Bratislava

Tom Daxon BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tom Daxon v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tom Daxon Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tom Daxon, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tom Daxon Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tom Daxon Bratislava.

Predajne Tom Daxon Bratislava

Módna spoločnosť Tom Daxon prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tom Daxon v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tom Daxon sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tom Daxon sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tom Daxon Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tom Daxon v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tom Daxon Bratislava.

Mapa Tom Daxon Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tom Daxon Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tom Daxon ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tom Daxon Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Tom Daxon Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tom Daxon Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tom Daxon sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tom Daxon Bratislava

Tom Daxon BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Tom Daxon, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tom Daxon Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tom Daxon Bratislava.

Obchodné oddelenie Tom Daxon Bratislava

Reklamácie Tom Daxon Bratislava

Vedúci predajne Tom Daxon Bratislava

Leták Tom Daxon Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Tom Daxon? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tom Daxon Bratislava.

Ako a kde získať leták Tom Daxon Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tom Daxon je návšteva ľubovoľnej predajne Tom Daxon Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tom Daxon Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tom Daxon Bratislava?
V najnovšom letáku Tom Daxon Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tom Daxon. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tom Daxon Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tom Daxon? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tom Daxon v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tom Daxon Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tom Daxon Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tom Daxon Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tom Daxon.

Hodnotenie a recenzie Tom Daxon Bratislava

Máte na Tom Daxon Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tom Daxon a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tom Daxon Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár