Tom Tailor Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

629

Tom Tailor Bratislava

Tom Tailor BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tom Tailor v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tom Tailor Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tom Tailor, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tom Tailor Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tom Tailor Bratislava.

Predajne Tom Tailor Bratislava

Módna spoločnosť Tom Tailor prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tom Tailor v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tom Tailor sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tom Tailor sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tom Tailor Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tom Tailor v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tom Tailor Bratislava.

Mapa Tom Tailor Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tom Tailor Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tom Tailor ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tom Tailor Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Tom Tailor Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tom Tailor Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tom Tailor sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tom Tailor Bratislava

Tom Tailor BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Tom Tailor, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tom Tailor Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tom Tailor Bratislava.

Obchodné oddelenie Tom Tailor Bratislava

Reklamácie Tom Tailor Bratislava

Vedúci predajne Tom Tailor Bratislava

Leták Tom Tailor Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Tom Tailor? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tom Tailor Bratislava.

Ako a kde získať leták Tom Tailor Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tom Tailor je návšteva ľubovoľnej predajne Tom Tailor Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tom Tailor Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tom Tailor Bratislava?
V najnovšom letáku Tom Tailor Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tom Tailor. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tom Tailor Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tom Tailor? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tom Tailor v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tom Tailor Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tom Tailor Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tom Tailor Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tom Tailor.

Hodnotenie a recenzie Tom Tailor Bratislava

Máte na Tom Tailor Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tom Tailor a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tom Tailor Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár