Tommy Hilfinger Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

127

Tommy Hilfinger Bratislava

Tommy Hilfinger BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tommy Hilfinger v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tommy Hilfinger Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tommy Hilfinger, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tommy Hilfinger Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tommy Hilfinger Bratislava.

Predajne Tommy Hilfinger Bratislava

Módna spoločnosť Tommy Hilfinger prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tommy Hilfinger v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tommy Hilfinger sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tommy Hilfinger sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tommy Hilfinger Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tommy Hilfinger v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tommy Hilfinger Bratislava.

Mapa Tommy Hilfinger Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tommy Hilfinger Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tommy Hilfinger ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tommy Hilfinger Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Tommy Hilfinger Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tommy Hilfinger Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tommy Hilfinger sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tommy Hilfinger Bratislava

Tommy Hilfinger BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Tommy Hilfinger, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tommy Hilfinger Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tommy Hilfinger Bratislava.

Obchodné oddelenie Tommy Hilfinger Bratislava

Reklamácie Tommy Hilfinger Bratislava

Vedúci predajne Tommy Hilfinger Bratislava

Leták Tommy Hilfinger Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Tommy Hilfinger? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tommy Hilfinger Bratislava.

Ako a kde získať leták Tommy Hilfinger Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tommy Hilfinger je návšteva ľubovoľnej predajne Tommy Hilfinger Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tommy Hilfinger Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tommy Hilfinger Bratislava?
V najnovšom letáku Tommy Hilfinger Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tommy Hilfinger. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tommy Hilfinger Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tommy Hilfinger? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tommy Hilfinger v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tommy Hilfinger Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tommy Hilfinger Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tommy Hilfinger Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tommy Hilfinger.

Hodnotenie a recenzie Tommy Hilfinger Bratislava

Máte na Tommy Hilfinger Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tommy Hilfinger a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tommy Hilfinger Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár