TONI Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

104

TONI Bratislava

TONI BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní TONI v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní TONI Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou TONI, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o TONI Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní TONI Bratislava.

Predajne TONI Bratislava

Módna spoločnosť TONI prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu TONI v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní TONI sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky TONI sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne TONI Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov TONI v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni TONI Bratislava.

Mapa TONI Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne TONI Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka TONI ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny TONI Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne TONI Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní TONI Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne TONI sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu TONI Bratislava

TONI BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke TONI, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu TONI Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom TONI Bratislava.

Obchodné oddelenie TONI Bratislava

Reklamácie TONI Bratislava

Vedúci predajne TONI Bratislava

Leták TONI Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták TONI? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku TONI Bratislava.

Ako a kde získať leták TONI Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku TONI je návšteva ľubovoľnej predajne TONI Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták TONI Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták TONI Bratislava?
V najnovšom letáku TONI Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky TONI. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu TONI Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní TONI? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne TONI v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni TONI Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou TONI Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou TONI Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní TONI.

Hodnotenie a recenzie TONI Bratislava

Máte na TONI Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou TONI a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na TONI Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár