Tumi Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

170

Tumi Bratislava

Tumi BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Tumi v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Tumi Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Tumi, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Tumi Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Tumi Bratislava.

Predajne Tumi Bratislava

Módna spoločnosť Tumi prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Tumi v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Tumi sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Tumi sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Tumi Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Tumi v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Tumi Bratislava.

Mapa Tumi Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Tumi Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Tumi ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Tumi Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Tumi Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Tumi Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Tumi sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Tumi Bratislava

Tumi BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Tumi, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Tumi Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Tumi Bratislava.

Obchodné oddelenie Tumi Bratislava

Reklamácie Tumi Bratislava

Vedúci predajne Tumi Bratislava

Leták Tumi Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Tumi? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Tumi Bratislava.

Ako a kde získať leták Tumi Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Tumi je návšteva ľubovoľnej predajne Tumi Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Tumi Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Tumi Bratislava?
V najnovšom letáku Tumi Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Tumi. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Tumi Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Tumi? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Tumi v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Tumi Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Tumi Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Tumi Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Tumi.

Hodnotenie a recenzie Tumi Bratislava

Máte na Tumi Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Tumi a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Tumi Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár