Wenger Bratislava – predajne, otváracie hodiny, kontakt

118

Wenger Bratislava

Wenger BratislavaOverte si dostupnosť značkových predajní Wenger v meste Bratislava. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Wenger Bratislava. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Wenger, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Wenger Bratislava, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Wenger Bratislava.

Predajne Wenger Bratislava

Módna spoločnosť Wenger prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Wenger v meste Bratislava, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Wenger sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Wenger sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim “nositeľom” dodajú štýlový image.

Predajne Wenger Bratislava môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Wenger v meste Bratislava, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Wenger Bratislava.

Mapa Wenger Bratislava

Ak ste úspešne našli adresu predajne Wenger Bratislava, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Wenger ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Wenger Bratislava

Ak plánujete návštevu predajne Wenger Bratislava, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Wenger Bratislava, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Wenger sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Wenger Bratislava

Wenger BratislavaHľadáte bližšie informácie o značke Wenger, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Wenger Bratislava. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Wenger Bratislava.

Obchodné oddelenie Wenger Bratislava

Reklamácie Wenger Bratislava

Vedúci predajne Wenger Bratislava

Leták Wenger Bratislava

Už ste si prezreli najnovší leták Wenger? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Wenger Bratislava.

Ako a kde získať leták Wenger Bratislava?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Wenger je návšteva ľubovoľnej predajne Wenger Bratislava, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Wenger Bratislava online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Wenger Bratislava?
V najnovšom letáku Wenger Bratislava môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Wenger. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Wenger Bratislava
Navštívili ste už niektorú z predajní Wenger? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Wenger v meste Bratislava. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Wenger Bratislava nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Wenger Bratislava

Ak máte skúsenosť s predajňou Wenger Bratislava – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Wenger.

Hodnotenie a recenzie Wenger Bratislava

Máte na Wenger Bratislava otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Wenger a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Wenger Bratislava otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár