3.1. Phillip Lim Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

163

3.1. Phillip Lim Košice

3.1. Phillip Lim KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní 3.1. Phillip Lim v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní 3.1. Phillip Lim Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou 3.1. Phillip Lim, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o 3.1. Phillip Lim Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní 3.1. Phillip Lim Košice.

Predajne 3.1. Phillip Lim Košice

Módna spoločnosť 3.1. Phillip Lim prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu 3.1. Phillip Lim v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní 3.1. Phillip Lim sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky 3.1. Phillip Lim sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne 3.1. Phillip Lim Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov 3.1. Phillip Lim v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni 3.1. Phillip Lim Košice.

Mapa 3.1. Phillip Lim Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne 3.1. Phillip Lim Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka 3.1. Phillip Lim ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny 3.1. Phillip Lim Košice

Ak plánujete návštevu predajne 3.1. Phillip Lim Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní 3.1. Phillip Lim Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne 3.1. Phillip Lim sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu 3.1. Phillip Lim Košice

3.1. Phillip Lim KošiceHľadáte bližšie informácie o značke 3.1. Phillip Lim, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu 3.1. Phillip Lim Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom 3.1. Phillip Lim Košice.

Obchodné oddelenie 3.1. Phillip Lim Košice

Reklamácie 3.1. Phillip Lim Košice

Vedúci predajne 3.1. Phillip Lim Košice

Leták 3.1. Phillip Lim Košice

Už ste si prezreli najnovší leták 3.1. Phillip Lim? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku 3.1. Phillip Lim Košice.

Ako a kde získať leták 3.1. Phillip Lim Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku 3.1. Phillip Lim je návšteva ľubovoľnej predajne 3.1. Phillip Lim Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták 3.1. Phillip Lim Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták 3.1. Phillip Lim Košice?
V najnovšom letáku 3.1. Phillip Lim Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky 3.1. Phillip Lim. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu 3.1. Phillip Lim Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní 3.1. Phillip Lim? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne 3.1. Phillip Lim v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni 3.1. Phillip Lim Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou 3.1. Phillip Lim Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou 3.1. Phillip Lim Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní 3.1. Phillip Lim.

Hodnotenie a recenzie 3.1. Phillip Lim Košice

Máte na 3.1. Phillip Lim Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou 3.1. Phillip Lim a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na 3.1. Phillip Lim Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár