30 Seven Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

190

30 Seven Košice

30 Seven KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní 30 Seven v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní 30 Seven Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou 30 Seven, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o 30 Seven Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní 30 Seven Košice.

Predajne 30 Seven Košice

Módna spoločnosť 30 Seven prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu 30 Seven v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní 30 Seven sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky 30 Seven sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne 30 Seven Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov 30 Seven v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni 30 Seven Košice.

Mapa 30 Seven Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne 30 Seven Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka 30 Seven ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny 30 Seven Košice

Ak plánujete návštevu predajne 30 Seven Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní 30 Seven Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne 30 Seven sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu 30 Seven Košice

30 Seven KošiceHľadáte bližšie informácie o značke 30 Seven, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu 30 Seven Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom 30 Seven Košice.

Obchodné oddelenie 30 Seven Košice

Reklamácie 30 Seven Košice

Vedúci predajne 30 Seven Košice

Leták 30 Seven Košice

Už ste si prezreli najnovší leták 30 Seven? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku 30 Seven Košice.

Ako a kde získať leták 30 Seven Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku 30 Seven je návšteva ľubovoľnej predajne 30 Seven Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták 30 Seven Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták 30 Seven Košice?
V najnovšom letáku 30 Seven Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky 30 Seven. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu 30 Seven Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní 30 Seven? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne 30 Seven v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni 30 Seven Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou 30 Seven Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou 30 Seven Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní 30 Seven.

Hodnotenie a recenzie 30 Seven Košice

Máte na 30 Seven Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou 30 Seven a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na 30 Seven Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár