Adidas Superstar Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

286

Adidas Superstar Košice

Adidas Superstar KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Adidas Superstar v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Adidas Superstar Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Adidas Superstar, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Adidas Superstar Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Adidas Superstar Košice.

Predajne Adidas Superstar Košice

Módna spoločnosť Adidas Superstar prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Adidas Superstar v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Adidas Superstar sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Adidas Superstar sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Adidas Superstar Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Adidas Superstar v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Adidas Superstar Košice.

Mapa Adidas Superstar Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Adidas Superstar Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Adidas Superstar ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Adidas Superstar Košice

Ak plánujete návštevu predajne Adidas Superstar Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Adidas Superstar Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Adidas Superstar sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Adidas Superstar Košice

Adidas Superstar KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Adidas Superstar, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Adidas Superstar Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Adidas Superstar Košice.

Obchodné oddelenie Adidas Superstar Košice

Reklamácie Adidas Superstar Košice

Vedúci predajne Adidas Superstar Košice

Leták Adidas Superstar Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Adidas Superstar? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Adidas Superstar Košice.

Ako a kde získať leták Adidas Superstar Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Adidas Superstar je návšteva ľubovoľnej predajne Adidas Superstar Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Adidas Superstar Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Adidas Superstar Košice?
V najnovšom letáku Adidas Superstar Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Adidas Superstar. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Adidas Superstar Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Adidas Superstar? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Adidas Superstar v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Adidas Superstar Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Adidas Superstar Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Adidas Superstar Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Adidas Superstar.

Hodnotenie a recenzie Adidas Superstar Košice

Máte na Adidas Superstar Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Adidas Superstar a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Adidas Superstar Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár