Adidas ZX Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

193

Adidas ZX Košice

Adidas ZX KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Adidas ZX v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Adidas ZX Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Adidas ZX, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Adidas ZX Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Adidas ZX Košice.

Predajne Adidas ZX Košice

Módna spoločnosť Adidas ZX prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Adidas ZX v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Adidas ZX sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Adidas ZX sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Adidas ZX Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Adidas ZX v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Adidas ZX Košice.

Mapa Adidas ZX Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Adidas ZX Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Adidas ZX ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Adidas ZX Košice

Ak plánujete návštevu predajne Adidas ZX Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Adidas ZX Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Adidas ZX sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Adidas ZX Košice

Adidas ZX KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Adidas ZX, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Adidas ZX Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Adidas ZX Košice.

Obchodné oddelenie Adidas ZX Košice

Reklamácie Adidas ZX Košice

Vedúci predajne Adidas ZX Košice

Leták Adidas ZX Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Adidas ZX? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Adidas ZX Košice.

Ako a kde získať leták Adidas ZX Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Adidas ZX je návšteva ľubovoľnej predajne Adidas ZX Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Adidas ZX Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Adidas ZX Košice?
V najnovšom letáku Adidas ZX Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Adidas ZX. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Adidas ZX Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Adidas ZX? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Adidas ZX v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Adidas ZX Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Adidas ZX Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Adidas ZX Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Adidas ZX.

Hodnotenie a recenzie Adidas ZX Košice

Máte na Adidas ZX Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Adidas ZX a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Adidas ZX Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár