Adler Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

349

Adler Košice

Adler KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Adler v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Adler Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Adler, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Adler Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Adler Košice.

Predajne Adler Košice

Módna spoločnosť Adler prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Adler v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Adler sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Adler sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Adler Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Adler v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Adler Košice.

Mapa Adler Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Adler Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Adler ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Adler Košice

Ak plánujete návštevu predajne Adler Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Adler Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Adler sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Adler Košice

Adler KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Adler, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Adler Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Adler Košice.

Obchodné oddelenie Adler Košice

Reklamácie Adler Košice

Vedúci predajne Adler Košice

Leták Adler Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Adler? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Adler Košice.

Ako a kde získať leták Adler Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Adler je návšteva ľubovoľnej predajne Adler Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Adler Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Adler Košice?
V najnovšom letáku Adler Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Adler. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Adler Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Adler? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Adler v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Adler Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Adler Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Adler Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Adler.

Hodnotenie a recenzie Adler Košice

Máte na Adler Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Adler a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Adler Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár