Alter Core Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

166

Alter Core Košice

Alter Core KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Alter Core v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Alter Core Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Alter Core, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Alter Core Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Alter Core Košice.

Predajne Alter Core Košice

Módna spoločnosť Alter Core prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Alter Core v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Alter Core sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Alter Core sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Alter Core Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Alter Core v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Alter Core Košice.

Mapa Alter Core Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Alter Core Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Alter Core ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Alter Core Košice

Ak plánujete návštevu predajne Alter Core Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Alter Core Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Alter Core sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Alter Core Košice

Alter Core KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Alter Core, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Alter Core Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Alter Core Košice.

Obchodné oddelenie Alter Core Košice

Reklamácie Alter Core Košice

Vedúci predajne Alter Core Košice

Leták Alter Core Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Alter Core? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Alter Core Košice.

Ako a kde získať leták Alter Core Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Alter Core je návšteva ľubovoľnej predajne Alter Core Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Alter Core Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Alter Core Košice?
V najnovšom letáku Alter Core Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Alter Core. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Alter Core Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Alter Core? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Alter Core v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Alter Core Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Alter Core Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Alter Core Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Alter Core.

Hodnotenie a recenzie Alter Core Košice

Máte na Alter Core Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Alter Core a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Alter Core Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár