Apelt Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

209

Apelt Košice

Apelt KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Apelt v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Apelt Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Apelt, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Apelt Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Apelt Košice.

Predajne Apelt Košice

Módna spoločnosť Apelt prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Apelt v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Apelt sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Apelt sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Apelt Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Apelt v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Apelt Košice.

Mapa Apelt Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Apelt Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Apelt ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Apelt Košice

Ak plánujete návštevu predajne Apelt Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Apelt Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Apelt sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Apelt Košice

Apelt KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Apelt, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Apelt Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Apelt Košice.

Obchodné oddelenie Apelt Košice

Reklamácie Apelt Košice

Vedúci predajne Apelt Košice

Leták Apelt Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Apelt? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Apelt Košice.

Ako a kde získať leták Apelt Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Apelt je návšteva ľubovoľnej predajne Apelt Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Apelt Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Apelt Košice?
V najnovšom letáku Apelt Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Apelt. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Apelt Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Apelt? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Apelt v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Apelt Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Apelt Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Apelt Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Apelt.

Hodnotenie a recenzie Apelt Košice

Máte na Apelt Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Apelt a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Apelt Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár