Assistance Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

179

Assistance Košice

Assistance KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Assistance v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Assistance Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Assistance, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Assistance Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Assistance Košice.

Predajne Assistance Košice

Módna spoločnosť Assistance prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Assistance v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Assistance sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Assistance sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Assistance Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Assistance v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Assistance Košice.

Mapa Assistance Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Assistance Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Assistance ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Assistance Košice

Ak plánujete návštevu predajne Assistance Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Assistance Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Assistance sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Assistance Košice

Assistance KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Assistance, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Assistance Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Assistance Košice.

Obchodné oddelenie Assistance Košice

Reklamácie Assistance Košice

Vedúci predajne Assistance Košice

Leták Assistance Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Assistance? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Assistance Košice.

Ako a kde získať leták Assistance Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Assistance je návšteva ľubovoľnej predajne Assistance Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Assistance Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Assistance Košice?
V najnovšom letáku Assistance Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Assistance. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Assistance Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Assistance? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Assistance v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Assistance Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Assistance Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Assistance Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Assistance.

Hodnotenie a recenzie Assistance Košice

Máte na Assistance Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Assistance a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Assistance Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár