Balada Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

251

Balada Košice

Balada KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Balada v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Balada Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Balada, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Balada Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Balada Košice.

Predajne Balada Košice

Módna spoločnosť Balada prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Balada v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Balada sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Balada sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Balada Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Balada v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Balada Košice.

Mapa Balada Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Balada Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Balada ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Balada Košice

Ak plánujete návštevu predajne Balada Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Balada Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Balada sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Balada Košice

Balada KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Balada, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Balada Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Balada Košice.

Obchodné oddelenie Balada Košice

Reklamácie Balada Košice

Vedúci predajne Balada Košice

Leták Balada Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Balada? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Balada Košice.

Ako a kde získať leták Balada Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Balada je návšteva ľubovoľnej predajne Balada Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Balada Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Balada Košice?
V najnovšom letáku Balada Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Balada. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Balada Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Balada? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Balada v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Balada Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Balada Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Balada Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Balada.

Hodnotenie a recenzie Balada Košice

Máte na Balada Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Balada a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Balada Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár