Baldessarini Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

165

Baldessarini Košice

Baldessarini KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Baldessarini v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Baldessarini Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Baldessarini, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Baldessarini Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Baldessarini Košice.

Predajne Baldessarini Košice

Módna spoločnosť Baldessarini prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Baldessarini v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Baldessarini sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Baldessarini sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Baldessarini Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Baldessarini v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Baldessarini Košice.

Mapa Baldessarini Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Baldessarini Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Baldessarini ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Baldessarini Košice

Ak plánujete návštevu predajne Baldessarini Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Baldessarini Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Baldessarini sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Baldessarini Košice

Baldessarini KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Baldessarini, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Baldessarini Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Baldessarini Košice.

Obchodné oddelenie Baldessarini Košice

Reklamácie Baldessarini Košice

Vedúci predajne Baldessarini Košice

Leták Baldessarini Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Baldessarini? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Baldessarini Košice.

Ako a kde získať leták Baldessarini Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Baldessarini je návšteva ľubovoľnej predajne Baldessarini Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Baldessarini Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Baldessarini Košice?
V najnovšom letáku Baldessarini Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Baldessarini. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Baldessarini Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Baldessarini? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Baldessarini v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Baldessarini Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Baldessarini Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Baldessarini Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Baldessarini.

Hodnotenie a recenzie Baldessarini Košice

Máte na Baldessarini Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Baldessarini a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Baldessarini Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár