Ballerina Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

173

Ballerina Košice

Ballerina KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Ballerina v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Ballerina Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Ballerina, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Ballerina Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Ballerina Košice.

Predajne Ballerina Košice

Módna spoločnosť Ballerina prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Ballerina v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Ballerina sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Ballerina sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Ballerina Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Ballerina v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Ballerina Košice.

Mapa Ballerina Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Ballerina Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Ballerina ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Ballerina Košice

Ak plánujete návštevu predajne Ballerina Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Ballerina Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Ballerina sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Ballerina Košice

Ballerina KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Ballerina, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Ballerina Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Ballerina Košice.

Obchodné oddelenie Ballerina Košice

Reklamácie Ballerina Košice

Vedúci predajne Ballerina Košice

Leták Ballerina Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Ballerina? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Ballerina Košice.

Ako a kde získať leták Ballerina Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Ballerina je návšteva ľubovoľnej predajne Ballerina Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Ballerina Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Ballerina Košice?
V najnovšom letáku Ballerina Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Ballerina. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Ballerina Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Ballerina? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Ballerina v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Ballerina Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Ballerina Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Ballerina Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Ballerina.

Hodnotenie a recenzie Ballerina Košice

Máte na Ballerina Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Ballerina a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Ballerina Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár