Bally Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

172

Bally Košice

Bally KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Bally v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bally Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bally, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bally Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bally Košice.

Predajne Bally Košice

Módna spoločnosť Bally prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bally v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bally sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bally sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bally Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bally v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bally Košice.

Mapa Bally Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bally Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bally ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bally Košice

Ak plánujete návštevu predajne Bally Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bally Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bally sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bally Košice

Bally KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Bally, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bally Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bally Košice.

Obchodné oddelenie Bally Košice

Reklamácie Bally Košice

Vedúci predajne Bally Košice

Leták Bally Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Bally? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bally Košice.

Ako a kde získať leták Bally Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bally je návšteva ľubovoľnej predajne Bally Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bally Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bally Košice?
V najnovšom letáku Bally Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bally. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bally Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Bally? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bally v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bally Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bally Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Bally Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bally.

Hodnotenie a recenzie Bally Košice

Máte na Bally Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bally a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bally Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár