Bassetti Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

234

Bassetti Košice

Bassetti KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Bassetti v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bassetti Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bassetti, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bassetti Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bassetti Košice.

Predajne Bassetti Košice

Módna spoločnosť Bassetti prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bassetti v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bassetti sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bassetti sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bassetti Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bassetti v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bassetti Košice.

Mapa Bassetti Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bassetti Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bassetti ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bassetti Košice

Ak plánujete návštevu predajne Bassetti Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bassetti Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bassetti sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bassetti Košice

Bassetti KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Bassetti, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bassetti Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bassetti Košice.

Obchodné oddelenie Bassetti Košice

Reklamácie Bassetti Košice

Vedúci predajne Bassetti Košice

Leták Bassetti Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Bassetti? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bassetti Košice.

Ako a kde získať leták Bassetti Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bassetti je návšteva ľubovoľnej predajne Bassetti Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bassetti Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bassetti Košice?
V najnovšom letáku Bassetti Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bassetti. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bassetti Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Bassetti? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bassetti v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bassetti Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bassetti Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Bassetti Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bassetti.

Hodnotenie a recenzie Bassetti Košice

Máte na Bassetti Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bassetti a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bassetti Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár