Baťa Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

444

Baťa Košice

Baťa KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Baťa v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Baťa Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Baťa, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Baťa Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Baťa Košice.

Predajne Baťa Košice

Módna spoločnosť Baťa prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Baťa v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Baťa sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Baťa sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Baťa Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Baťa v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Baťa Košice.

Mapa Baťa Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Baťa Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Baťa ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Baťa Košice

Ak plánujete návštevu predajne Baťa Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Baťa Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Baťa sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Baťa Košice

Baťa KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Baťa, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Baťa Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Baťa Košice.

Obchodné oddelenie Baťa Košice

Reklamácie Baťa Košice

Vedúci predajne Baťa Košice

Leták Baťa Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Baťa? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Baťa Košice.

Ako a kde získať leták Baťa Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Baťa je návšteva ľubovoľnej predajne Baťa Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Baťa Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Baťa Košice?
V najnovšom letáku Baťa Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Baťa. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Baťa Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Baťa? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Baťa v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Baťa Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Baťa Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Baťa Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Baťa.

Hodnotenie a recenzie Baťa Košice

Máte na Baťa Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Baťa a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Baťa Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár