Batex Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

198

Batex Košice

Batex KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Batex v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Batex Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Batex, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Batex Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Batex Košice.

Predajne Batex Košice

Módna spoločnosť Batex prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Batex v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Batex sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Batex sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Batex Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Batex v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Batex Košice.

Mapa Batex Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Batex Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Batex ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Batex Košice

Ak plánujete návštevu predajne Batex Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Batex Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Batex sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Batex Košice

Batex KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Batex, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Batex Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Batex Košice.

Obchodné oddelenie Batex Košice

Reklamácie Batex Košice

Vedúci predajne Batex Košice

Leták Batex Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Batex? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Batex Košice.

Ako a kde získať leták Batex Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Batex je návšteva ľubovoľnej predajne Batex Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Batex Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Batex Košice?
V najnovšom letáku Batex Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Batex. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Batex Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Batex? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Batex v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Batex Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Batex Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Batex Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Batex.

Hodnotenie a recenzie Batex Košice

Máte na Batex Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Batex a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Batex Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár