Bauer Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

275

Bauer Košice

Bauer KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Bauer v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bauer Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bauer, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bauer Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bauer Košice.

Predajne Bauer Košice

Módna spoločnosť Bauer prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bauer v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bauer sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bauer sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bauer Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bauer v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bauer Košice.

Mapa Bauer Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bauer Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bauer ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bauer Košice

Ak plánujete návštevu predajne Bauer Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bauer Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bauer sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bauer Košice

Bauer KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Bauer, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bauer Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bauer Košice.

Obchodné oddelenie Bauer Košice

Reklamácie Bauer Košice

Vedúci predajne Bauer Košice

Leták Bauer Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Bauer? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bauer Košice.

Ako a kde získať leták Bauer Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bauer je návšteva ľubovoľnej predajne Bauer Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bauer Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bauer Košice?
V najnovšom letáku Bauer Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bauer. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bauer Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Bauer? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bauer v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bauer Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bauer Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Bauer Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bauer.

Hodnotenie a recenzie Bauer Košice

Máte na Bauer Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bauer a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bauer Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár