Bluhmod Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

197

Bluhmod Košice

Bluhmod KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Bluhmod v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bluhmod Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bluhmod, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bluhmod Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bluhmod Košice.

Predajne Bluhmod Košice

Módna spoločnosť Bluhmod prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bluhmod v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bluhmod sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bluhmod sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bluhmod Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bluhmod v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bluhmod Košice.

Mapa Bluhmod Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bluhmod Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bluhmod ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bluhmod Košice

Ak plánujete návštevu predajne Bluhmod Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bluhmod Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bluhmod sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bluhmod Košice

Bluhmod KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Bluhmod, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bluhmod Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bluhmod Košice.

Obchodné oddelenie Bluhmod Košice

Reklamácie Bluhmod Košice

Vedúci predajne Bluhmod Košice

Leták Bluhmod Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Bluhmod? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bluhmod Košice.

Ako a kde získať leták Bluhmod Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bluhmod je návšteva ľubovoľnej predajne Bluhmod Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bluhmod Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bluhmod Košice?
V najnovšom letáku Bluhmod Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bluhmod. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bluhmod Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Bluhmod? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bluhmod v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bluhmod Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bluhmod Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Bluhmod Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bluhmod.

Hodnotenie a recenzie Bluhmod Košice

Máte na Bluhmod Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bluhmod a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bluhmod Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár