Boma Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

282

Boma Košice

Boma KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Boma v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Boma Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Boma, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Boma Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Boma Košice.

Predajne Boma Košice

Módna spoločnosť Boma prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Boma v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Boma sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Boma sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Boma Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Boma v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Boma Košice.

Mapa Boma Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Boma Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Boma ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Boma Košice

Ak plánujete návštevu predajne Boma Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Boma Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Boma sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Boma Košice

Boma KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Boma, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Boma Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Boma Košice.

Obchodné oddelenie Boma Košice

Reklamácie Boma Košice

Vedúci predajne Boma Košice

Leták Boma Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Boma? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Boma Košice.

Ako a kde získať leták Boma Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Boma je návšteva ľubovoľnej predajne Boma Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Boma Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Boma Košice?
V najnovšom letáku Boma Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Boma. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Boma Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Boma? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Boma v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Boma Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Boma Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Boma Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Boma.

Hodnotenie a recenzie Boma Košice

Máte na Boma Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Boma a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Boma Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár