Bonita Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

259

Bonita Košice

Bonita KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Bonita v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bonita Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bonita, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bonita Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bonita Košice.

Predajne Bonita Košice

Módna spoločnosť Bonita prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bonita v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bonita sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bonita sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bonita Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bonita v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bonita Košice.

Mapa Bonita Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bonita Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bonita ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bonita Košice

Ak plánujete návštevu predajne Bonita Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bonita Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bonita sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bonita Košice

Bonita KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Bonita, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bonita Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bonita Košice.

Obchodné oddelenie Bonita Košice

Reklamácie Bonita Košice

Vedúci predajne Bonita Košice

Leták Bonita Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Bonita? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bonita Košice.

Ako a kde získať leták Bonita Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bonita je návšteva ľubovoľnej predajne Bonita Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bonita Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bonita Košice?
V najnovšom letáku Bonita Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bonita. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bonita Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Bonita? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bonita v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bonita Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bonita Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Bonita Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bonita.

Hodnotenie a recenzie Bonita Košice

Máte na Bonita Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bonita a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bonita Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár