Borsellino Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

188

Borsellino Košice

Borsellino KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Borsellino v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Borsellino Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Borsellino, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Borsellino Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Borsellino Košice.

Predajne Borsellino Košice

Módna spoločnosť Borsellino prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Borsellino v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Borsellino sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Borsellino sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Borsellino Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Borsellino v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Borsellino Košice.

Mapa Borsellino Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Borsellino Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Borsellino ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Borsellino Košice

Ak plánujete návštevu predajne Borsellino Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Borsellino Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Borsellino sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Borsellino Košice

Borsellino KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Borsellino, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Borsellino Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Borsellino Košice.

Obchodné oddelenie Borsellino Košice

Reklamácie Borsellino Košice

Vedúci predajne Borsellino Košice

Leták Borsellino Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Borsellino? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Borsellino Košice.

Ako a kde získať leták Borsellino Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Borsellino je návšteva ľubovoľnej predajne Borsellino Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Borsellino Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Borsellino Košice?
V najnovšom letáku Borsellino Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Borsellino. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Borsellino Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Borsellino? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Borsellino v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Borsellino Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Borsellino Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Borsellino Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Borsellino.

Hodnotenie a recenzie Borsellino Košice

Máte na Borsellino Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Borsellino a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Borsellino Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár