Bos Košice – predajne, otváracie hodiny, kontakt

179

Bos Košice

Bos KošiceOverte si dostupnosť značkových predajní Bos v meste Košice. Nižšie v tomto článku nájdete zoznam predajní Bos Košice. Pri každej predajni sú uvedené jej otváracie hodiny, adresa a zároveň konktaktné údaje na zodpovedné osoby. Na konci článku máte možnosť podeliť sa o skúsenosť s konkrétnou predajňou Bos, napísať pre ňu recenziu, alebo položiť akúkoľvek otázku. V prípade nespokojnosti môžete v komentároch napísať sťažnosť.

Nech hľadáte akékoľvek informácie o Bos Košice, nezabudnite navštíviť sekciu komentárov na konci článku, v ktorej nájdete zaujímavé a dôležité postrehy zákazníkov a návštevníkov predajní Bos Košice.

Predajne Bos Košice

Módna spoločnosť Bos prevádzkuje na Slovensku celú sieť obchodov. Tie sa nachádzajú vo väčších i menších mestách v nákupných centrách, pasážách a na obchodných uliciach. Ak hľadáte predajňu Bos v meste Košice, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej!

Pri návšteve predajní Bos sa môžete na vlastné oči presvedčiť o tom, že produkty značky Bos sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručia dlhú trvácnosť a svojim „nositeľom“ dodajú štýlový image.

Predajne Bos Košice môžete nájsť v nasledujúcich lokalitách. Nižšie uvádzame mapu obchodov Bos v meste Košice, ktorá vám nielenže ukáže presnú polohu jednotlivých predajní, ale môžete si pomocou nej vypočítať aj najrýchlejšiu či najkratšiu trasu k zvolenej predajni Bos Košice.

Mapa Bos Košice

Ak ste úspešne našli adresu predajne Bos Košice, tak neváhajte a navštívte ju! Presvedčíte sa o tom, že značka Bos ponúka naozaj široký sortiment najmodernejšej módy z kvalitných materiálov a za primerané ceny.

Odber noviniek, zľavy na váš e-mail

Otváracie hodiny Bos Košice

Ak plánujete návštevu predajne Bos Košice, nezabudnite si pozrieť jej otváracie hodiny, aby ste neprišli priskoro, alebo práve naopak, po jej zatvorení. Aj kvôli tomu sme pre vás pripravili otváracie hodiny predajní Bos Košice, ktoré uvádzame nižšie. Nezabudnite, že predajne Bos sú zvyčajne počas sviatkov zatvorené.

  Pondelok   9:00 – 18:00
  Utorok   9:00 – 18:00
  Streda   9:00 – 18:00
  Štvrtok   9:00 – 18:00
  Piatok   9:00 – 18:00
  Sobota   9:00 – 18:00
  Nedeľa   Zatvorené

Kontakt na predajňu Bos Košice

Bos KošiceHľadáte bližšie informácie o značke Bos, jej produktoch, predajniach, alebo personále? Alebo sa chcete informovať ohľadom vrátenia či reklamácie zakúpeného tovaru? V nasledujúcom prehľade uvádzame kontakt na predajňu Bos Košice. Nájdete v ňom dôležité kontaktné údaje, ktoré vám pomôžu získať všetky vami požadované informácie ohľadom Bos Košice.

Obchodné oddelenie Bos Košice

Reklamácie Bos Košice

Vedúci predajne Bos Košice

Leták Bos Košice

Už ste si prezreli najnovší leták Bos? Najnovšie módne kúsky, ktoré sprevádzajú aktuálne prebiehajúce akcie a novinky môžete nájsť v aktuálnom letáku Bos Košice.

Ako a kde získať leták Bos Košice?
Jednou z možností získania aktuálneho letáku Bos je návšteva ľubovoľnej predajne Bos Košice, kde si môžete vyplniť požiadavku k zasielaniu letáku priamo k vám domov, alebo si prezrite aktuálny leták Bos Košice online na našej webovej stránke.
Čo obsahuje leták Bos Košice?
V najnovšom letáku Bos Košice môžete okrem iného nájsť zoznam nových aj doterajších štýlových módnych produktov, zliav a prebiehajúcich akcií značky Bos. Taktiež v ňom nájdete dôležité údaje o samotnej značke a jej predajniach, kontakty a inšpirujúce články o svetovej móde.

Prečo navštíviť predajňu Bos Košice
Navštívili ste už niektorú z predajní Bos? Ak nie, tak môžete zájsť do najbližšej predajne Bos v meste Košice. Zaručene tu nájdete štýlovú módu, ktorá je prehľadne rozmiestnená vo veľkých priestoroch so širokým výberom produktov. V predajni Bos Košice nájdete rozsiahly sortiment zameraný na najnovšiu módu za primerané ceny, ktoré vás určite milo prekvapia a potešia.

Neprehliadnite:

Skúsenosti s predajňou Bos Košice

Ak máte skúsenosť s predajňou Bos Košice – či už kladnú, alebo zápornú – môžete sa o ňu podeliť formou komentára a možno tak pomôcť ďalším návštevníkom a zákazníkom predajní Bos.

Hodnotenie a recenzie Bos Košice

Máte na Bos Košice otázku ohľadom sortimentu, vášho nákupu či samotnej prevádzky? Máte už skúsenosť so značkou Bos a radi by ste zverejnili vaše hodnotenie alebo recenziu? Využite, prosím, sekciu komentárov nižšie a položte na Bos Košice otázku, napíšte svoj názor, alebo komentárom jednoducho pomôžte ďalším užívateľom. Ďakujeme 🙂

Pridať komentár